Plavání

Třetím soutěžním dnem pokračoval EYOF 2015 v Tbilisi. V disciplíně 100m prsa zaplavala Marika Hudcová výkon 1:16,17 a obsadila 21.místo. Michaele Gogelové stačil zaplavaný čas 1:17,23 na celkové 32.místo. Kateřina Matošková obsadila v disciplíně 200m znak výkonem 2:24,12 celkové 13.místo. Do finále se probojoval v disciplíně 200m polohový závod Filip Chrápavý, který zaplaval šestý nejlepší čas 2:08,02. Ve stejné disciplíně dohmátl Tomáš Ludvík  2:11,98 a patří mu 22.místo. 19.místo obsadila Tereza Polcarová na trati 400m volný způsob výkonem 4:37,45. V závěrečné disciplíně 200m polohový závod obsadila Marika Hudcová 36.místo za výkon 2:35,36.