Český svaz plaveckých sportů

Plavání

Delegace časomíry, vrchních rozhodčích, startérů, delegátů na 1.půlrok 2018 pro soutěže řízené VSP ČSPS.

datum akce místo VR 1, VR 2 starter 1, starter 2 časomíra Výsledky delegát
30.-31.3. MČR družstev - finále
Ostrava Imryšek, Nowaková Hansgut, Kindl Procházka Axman Perna
28.-29.4. VC Ostravy- 1. kolo ČP Ostrava Imryšek, Štefl Kaluža, Kindl Procházka Axman Adamec
5.-6.5. Multiutkání ml. juniorů M4U
Plzeň Imryšek Stráník
Kolesár Adamec
25.-27.5. VC Pardubic- 2. kolo ČP Pardubice Kočovský, Štefl Hansgut, Kindl
Bažil Axman Adamec
16.-17.6. Mem. Z. Vaněčka - 3.kolo ČP Ústí n/L
Imryšek, Hansgut Stráník Bažil Adamec Thiel
23.-24.6. Letní pohár ČR 11 - Čehy Kladno Kočovský, Balabánová místní   Cirnfus  
23.-24.6. Letní pohár ČR 11 - Morava Prostějov Imryšek, Vysloužil
Sukup   Adamec  
23.-24.6. Letní pohár ČR 10 - Čechy Ml. Boleslav Hansgut, Morávková místní   Novák  
23.-24.6. Letní pohár ČR 10 - Morava Nový Jičín
Nowaková, místní
Kaluža   Michalík  
30.6.-1.7. Letní mistrovství ČR 12.l. žactva Kopřivnice Hansgut, Štefl Kaluža, Sukup
Himr Axman  
30.6.-1.7. Letní mistrovství ČR 13.l. žactva Plzeň Imryšek, Babuška
Kindl Procházka Adamec
30.6.-1.7. Letní mistrovství ČR 14.l. žactva Č. Budějovice Kočovský, Špok
Stráník Kolesár Michalík
12.-15.7.
Letní mistrovství ČR 2018
Praha
Imryšek, Hansgut,
Nowaková,Štefl,
Srb V.
Kindl, Stráník,
Kaluža
Bažil
Axman
Michalík
Adamec
Delegace časomíry, vrchních rozhodčích, startérů, delegátů na 2.půlrok 2015 pro soutěže řízené VSP ČSPS.

datum akce místo VR 1, VR 2 starter 1, starter 2 časomíra delegát
7.-8.11. AXIS Cup - 6.kolo ČP Jihlava Imryšek, Štefl Hansgut, místní Bažil Perna
21.-22.11. Velká cena Brna - 7. kolo ČP Brno-Lesná Kočovský, Nowaková Liberda, Götz Bažil Imryšek
28.-29.11. Vánoční cena Zlína Zlín Kočovský, Hansgut Stráník. Místní Bažil Adamec
12.-13.12. Zimní pohár ČR 11 - Čechy Tábor Kočovský, místní Místní, místní ne  
12.-13.12. Zimní pohár ČR 10 - Čechy Chomutov Neumannn P.st., místní Jezbera J ml., místní ne  
12.-13.12. Zimní pohár ČR 11 - Morava Brno-Lesná Nowaková, místní Himr, místní ne  
12.-13.12. Zimní pohár ČR 10 - Morava Vsetín Kocur, místní Místní, místní ne  
5.-6.12. Zimní mistrovství ČR 12.l. žactva Trutnov Imryšek, Huňka Stráník, místní Kolesár  
5.-6.12. Zimní mistrovství ČR 13.l. žactva Jihlava Hansgut, místní Liberda, místní Himr Axman
5.-6.12. Zimní mistrovství ČR 14.l. žactva Prostějov Kindl, Štefl Sukup, místní Bažil Thiel
10.-13.12. Zimní mistrovství ČR 2015 Plzeň Imryšek, Hansgut Kindl, Procházka Bažil Adamec
Czech English French German Greek Italian Russian Spanish

ARENA 2016
FINA
logo len
CUS logo
logo COV 100
doping

LMCR 2018
ME2018 50 Glasgow
MS 2018 25 Hangshou
YOG 2018 BA
SU 2019 Gwangju
OH2020 Tokyo

           

Copyright ČSPS © 2018 All Rights Reserved. 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk