MartinkovaS hlubokým zármutkem oznamujeme všem přátelům a kamarádům plaveckého sportu, že nás dnes navždy opustila vynikající trenérka a člověk Hanka Martinková. Tato nesmírně bolestivá rána zasáhla mnoho jejích kamarádů, přátel, bývalých svěřenců a dalších lidí nejen ve Zlíně. 
 

Čest její památce.

 

Hanka Martinková

- trenérka sportovních tříd od roku 1982
- vedoucí trenérka sportovních tříd od roku 1986
- za dobu jejího působení získali žáci sportovních tříd 66 mistrovských titulů v kategorii žactva v individuálních disciplínách.
- v soutěži sportovních tříd
v rámci České republiky získaly zlínské sportovní třídy 16 x 1. místo a 19 x 2. místo.
- pod jejím vedením startovaly ME juniorů Lucie Vyoralová 1998, 1999 a Eliška Pančošková 2001
- Lukáš Urbánek dosáhl v kategorii tělesně postižených významných úspěchů když startoval 4x na mistrovství Evropy kde získal 2x 1. místo, 2x startoval na
mistrovství světa, kde byl 2x druhý a dvakrát startoval na olympijských hrách kde obsadil 1x čtvrté místo a 2x šesté místo

 

Hančinýma rukama prošly stovky dětí ve sportovní třídách. Všichni si ji budeme pamatovat jako hodnou tetu, která uměla pomoci, potěšit i rozesmát, stejně tak jako se na nás zamračit a vyhubovat.

S naší drahou Hankou se rozloučíme ve středu 29. listopadu 2017 ve 13:45 hodin v obřadní smuteční síni zlínského krematoria na Lesním hřbitově.

Plavecký klub Zlín vypravuje autobus pro smuteční hosty - odjezd ve 13:00 hodin od plaveckého bazénu ve Zlíně.


Copyright Český svaz plaveckých sportů © 2017. All Rights Reserved.