thn Navratil MostarExtrémní skokan do vody Michal Navrátil opět zářil ve světové sérii Red Bull Cliff Diving, když na slavném mostě v bosenském Mostaru vyhrál už druhý závod po sobě a celkově také druhý v kariéře. Před dvěma týdny přitom dosáhl poprvé po 53 závodech v prestižním seriálu na vítězství v Pembroke ve Walesu. Právě závod v Pembroke byl jeho prvním startem po více než měsíčním výpadku způsobeném operací kolena.
Michal Navrátil předváděl na Starem Mostě v Mostaru skvělé skoky už od prvních pokusů. Od začátku se držel na předních pozicích a z dělené vedoucí příčky také postoupil do osmičlenného finále. Ve finále pak před fantastickou kulisou dvaceti tisíc diváků navázal na svůj dva týdny starý triumf z Walesu. Z platformy umístěné ve výšce 27.5 metru předváděl vynikající výkony a opět za sebou nechal kompletní světovou špičku v čele se současnou největší hvězdou Gary Huntem z Velké Británie. Právě Hunta porazil Michal Navrátil o více než 4 body, když jich od rozhodčích získal celkem 497.95. Za druhým Huntem pak ve velmi vyrovnaném závodě skončil třetí Američan David Colturi.
V průběžném pořadí série si Michal Navrátil po svém druhém vítězství polepšil už na 3. místo.
RED BULL CLIFF DIVING WORLD SERIES – BOSNA & HERCEGOVINA (MOSTAR)