Seemanova 2021 05 17 preliminaryDalší parádní vystoupení si připravila Barbora Seemanová na čtvrté semifinálové utkání International Swimming League ISL v Eindhovenu. Za tým Iron byla druhá na 200 metrů volný způsob, a navíc překonala český rekord výkonem 1:53.23. Seemanové se dařilo i na kraulové čtyřstovce, na níž obsadila 4. místo a stovku stejným plaveckým způsobem zvládla v šestém nejrychlejším čase. Čtvrtou pozici přidala ještě v kraulové ženské štafetě na 4x100 metrů.

K rekordnímu času 1:53.23 na kraulové dvoustovce se Barbora Seemanová propracovala po krásném souboji s Freyou Anderson z týmu London Roar. Po celý průběh závodu plavala v těsném závěsu za svou britskou soupeřkou a ve finiši scházelo české mistryni Evropy jen šest setin sekundy k vítězství. Výsledný čas na skvělém 2. místě 1:53.23 je o osm setin sekundy lepší než Seemanové stávající české maximum. Pro Iron zapsala 7 bodů.

Závod na 400 metrů volný způsob měl vysoké tempo a Barbora Seemanová se na trati, kterou neplave až tak často, dokázala statečně popasovat s absolutní světovou elitou. Seemanová atakovala stupně vítězů, ale v závěru neodolala mohutném náporu Valentine Dumont z LA Current, která se na třetí příčku prokousala až z konce startovního pole. I tak Seemanová dosáhla na výborné 4. místo a čas 4:04.98, za což brala pro tým Iron 9 bodů. Kraulovou čtyřstovku vyhrála Halli Flickinger z týmu Cali Condors.

Český rekord byl ve vážném ohrožení i na kraulové stovce. Ve vyrovnaném závodě, kdy se prvních sedm plavkyň vešlo do jedné sekundy, chyběly Seemanové jen 3 setiny sekundy, aby i na této trati posunula hranici českého maxima. Čas 52.34 přinesl Seemanové 6. místo a pro tým Iron další 3 body.

Kraulovou štafetu žen na 4x100 metrů ve čtveřici s Barborou Seemanovou, která plavala druhý úsek, rozjížděla skvělá Nizozemka Ranomi Kromowidjojo. Obě dosáhly téměř totožného času těsně nad hranicí 52 sekund a zadělaly na kvalitní umístění, když v půlce závodu byla jejich sestava čtvrtá. Další dvě plavkyně Danielle Hill a Costanza Cocconcelli zvládly své úseku také velmi dobře 4. místo udržely až do cíle.

Barbora Seemanová patřila ve svém týmu Iron k nejlepším, ale ani její příspěvek 21.5 bodu nevedl k lepšímu než poslednímu čtvrtému místu. Utkání skončilo triumfem týmu London Roar, který zvítězil před sestavou Cali Condors a třetím týmem LA Current.