Do dokumentů ke stažení byly přidány VV ČSPS schválené dne 1.3.2017 "Vnitřní směrnice SpS a SCM" spolu s prováděcími pokyny. VV ČSPS také schválil doplnění směrnice o odměňování členů realizačních týmů RD a SCM. Směrnice bude po úpravě vyvěšena také.
V sekci ke stažení byly přidány Výkonným výborem ČSPS schválené směrnice A-11/2017 cestovní náhrady a B-3/2017 odměny rozhodčích.
Výkonný výbor ČSPS schválil v pondělí 21.11.2016 nominaci na Mistrovství světa 2016 v krátkém bazénu v kanadském Windsoru.
Plavci:       Jan Šefl, Jan Micka, Pavel Janeček, Tomáš Franta, Tomáš Havránek, Petr Bartůněk, Lucie Svěcená,
                    Simona Baumrtová,Barbora Seemanová, Barbora Závadová, Martina Elheniclká, Petra Chocová,
                    Kristýna Horská, Martina Moravčíková,
Doprovod: Hana Novotná – vedoucí výpravy
                    Vlastimír Perna – reprezentační trenér
                    Jaroslava Passerová – trenér
                    Jaroslav Jezbera – trenér
                    Petra Škábová – trenér
                    Jana Minářová – fyzioterapeut

VV ČSPS souhlasil s doplněním projektu RD ohledně pravidla pro nominaci do štafety žen na 4x100PŠ na OH, jak jej předložil reprezentační trenér. Doplnění viz níže.

Pravidla pro nominaci štafet na OH 2016:

- umístěním do 12. místa na MS50 2015 v Kazani

- do celkového počtu 16 štafet v každé disciplíně budou nominovány štafety dalších 4 zemí (mimo kvalifikované z MS 2015) podle výkonů dosažených v období 1.3.2015-31.5.2016

- v případě kvalifikace štafety budou jednotlivé úseky obsazeny plavci podle výkonů zaplavaných od 1.1.2016 s respektováním pravidel FINA pro účastníky štafetových závodů, tzn. každý člen štafety musí mít zaplaván min. limit FINA B pro konkrétní disciplínu, která je součástí štafetového závodu, sestava štafety může mít max. 2 plavce, kteří nebudou kvalifikováni na OH.

 

Zároveň VV ČSPS schválil následující dodatek: Vzhledem k tomu, že FINA požaduje nahlásit jména do 1.7.2016 a tím pádem časy zaplavané na MČR v sobotu a neděli již nahlášení jmen do štafety neovlivní, mohou závodnice, které o nominaci bojují, požádat v pátek 1.7. při MČR o samostatný vložený závod. Pokud bude čas z tohoto závodu letošní nejlepší, bude pro nominaci do štafety na OH akceptován.

                                                                                                                                                                                Mgr. Petr Ryška

                                                                                                                                                                                předseda ČSPS

ms 2016 25 windsor clankyObecně bude prodej vstupenek na 25m FINA mistrovství světa v plavání ve Windsor, Kanada zahájen dne 1. července, ale vstupenky jsou již nyní k dispozici na FINA (velká příležitost koupit je na začátku roku a získat nejlepší místa v hledišti, než půjdou na prodej veřejnosti).

Copyright Český svaz plaveckých sportů © 2017. All Rights Reserved.