PTU - Pražský plavecký svaz pořádá školení pro ROZHODČÍ PLAVÁNÍ III. a II. třídy

Termín konání -
teoretická část neděle  26.03. 2017- presentace od 8,30, zahájení školení 9,00
Místo konání:
  • teoretická část - Zátopkova 100 / 2 Praha 6 Strahov (budova ČUS)
  • praktická část – po dohodě s lektorem – preferovány budou závody 01.04.2017 Jarní ceny Prahy – Podolí vnitřní bazén,  CECJM (mezinárodní Multiutkání juniorů) dne 07 až 09.04.2017 – Podolí vnitřní bazén) a dále pak Mistrovství Prahy a Středočeského kraje  28-29.04.2017 opět v Podolí. 
  • Podmínky pro přijetí: věk minimálně 16 let, základní znalost plavání
    Počet hodin: 16 hodin
    Počet účastníků: maximálně 30

Po úspěšném absolvování účastníci obdrží kvalifikaci
Rozhodčí plavání III třídy
s neomezenou platností na celém území ČR

Pomůcky
teoretická část – poznámkový blok, psací potřeby, registrační průkaz ČSPS, pravidla plavání
ke stažení na stránkách ČSPS (
http://www.czechswimming.cz/) , nebo http://www.rozhodciplavani.cz/downloads/p20100101pravidla_plavani.pdf
praktická část – bílé tričko, bílé kalhoty případně bílá sukně, vhodné boty na bazén, psací potřeby, píšťalka (případně podložka a stopky – není nezbytné)

Přihlášky
Závazné přihlášky ve tvaru :
jméno–adresa bydliště–ročník narození
název klubu, ve kterém jste registrovántelefone-mail
na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Finanční požadavky :
povinný nákup „tričko rozhodčí“ – cca  350,- Kč
Odborný garant školení
Luboš Imryšek – tel 724820515, 603735897, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Teoretická část tohoto školení bude uzavřena krátkým testem – 20 otázek pro III třídu a 40 otázek pro II třídu v pozdních odpoledních hodinách. Vše závisí na tom, jak budou účastníci vnímaví. Proto je prosím upozorněte, aby si sebou vzali i nějakou svačinu a pití – kantýna bude s největší pravděpodobností zavřena.

Žádám všechny oddíly, aby pokud možno vyslaly na školení maximální počet jak plavců, tak i jejich rodičů, kteří jsou nám ochotni pomoci při závodech. Před námi je v roce 2017 dalších 23 závodů do konce roku, z nichž jsou některé ( PRAHA 2017, MČR dospělých) na velmi vysoké úrovni za účasti plavců z celé republiky. Proto musíme mít sbor rozhodčích maximálně kvalitní a konsolidovaný. V poslední době se nám daří nominovat sbor rozhodčích, ale opravdu to často stojí velké úsilí, aby byl sbor úplný a odpovídající úrovni daného závodu. Proto je nezbytné jej plynule doplňovat o další nové zájemce, aby činnost mohla být kontinuální a kvalita odpovídající potřebám s trendem neustálého zvyšování úrovně jak sboru rozhodčích jako celku tak i jednotlivců. Bez Vaší pomoci a agitace v oddílech se neobejdeme a proto se na Vás obracím se žádostí o pomoc při náboru nových zájemců.

Kdo z držitelů kvalifikace rozhodčího III třídy - platí zejména pro Pražáky- (déle jak tři roky a chodí pravidelně na závody) má zájem o II třídu - prosím ozvěte se mi a domluvíme se co dál.

Prosím o předání zde uvedených informací případným zájemcům o školení. 

Rád uvítám i veškeré konstruktivní připomínky k tomu, jak dál směrovat činnost a zvyšovat úroveň pražských rozhodčích. Pokud máte jakékoliv připomínky, nebo náměty prosím o jejich předání buď e-mailem, nebo osobně na některých závodech.

Předem děkuji a těším se na další spolupráci

Copyright Český svaz plaveckých sportů © 2017. All Rights Reserved.